Моля Регистирайте се, така можете да видите повечето от темите.
Моля Регистирайте се, така можете да видите повечето от темите.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Моля посетете http://bosma.sytes.net/

 

 моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
unstoppable

unstoppable


Брой мнения : 107
Join date : 31.10.2009
Age : 27
Местожителство : България,Бургас

моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея Empty
ПисанеЗаглавие: моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея   моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея EmptyСъб Дек 19, 2009 2:16 am

ок дадаха ми прав ав гунгамето флизам си аз и след малко идва тоя the drift ли как се пише (П*Д*Р*С*) и мивика абе смешник на тебе койти даде права и му казах така и така...после той тръгна да ме псува и аз излясох от сервера надругия ден флизам той почна да ме псува, а аз вече се ядосах и аз му отвърнах но как така става че виждат само мен как аз се защитавам
накрая ми махнаха правата не ме (ЕБЕ) за правата но не мисля че и дрифта тря да остане безнаказано
Върнете се в началото Go down
DeeKoN

DeeKoN


Брой мнения : 5
Join date : 16.11.2009
Age : 35
Местожителство : SVOGE CITY

моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея Empty
ПисанеЗаглавие: :)   моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея EmptyСъб Дек 19, 2009 3:57 am

Видях ,че се псувате и малко преди да ви направя забележка ти излезе, но нищо повече! Не защитавам никои, тъй като почти нищо не съм видял.

SoRRy!!

А защо с " The dift " се псувахте тогава?
Върнете се в началото Go down
ar7*So_SoRrY

ar7*So_SoRrY


Брой мнения : 52
Join date : 30.10.2009
Age : 31
Местожителство : с. Златитрап , Пловдив

моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея   моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея EmptyСъб Дек 19, 2009 5:29 am

Бе Камене ти дете ли се бе човек щом съм казал нямаш права нямаш и толкова моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея 397822 моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея 397822
Върнете се в началото Go down
unstoppable

unstoppable


Брой мнения : 107
Join date : 31.10.2009
Age : 27
Местожителство : България,Бургас

моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея   моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея EmptyСъб Дек 19, 2009 5:12 pm

аве на мене не ми е за правата ами за тва че тоя идиот прави скандали и после се прави на невинен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея   моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея Empty

Върнете се в началото Go down
 
моля сочки да видят тази тема и да пишат по нея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля посетете - http://bosma.sytes.net/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кош :: Кош-
Идете на: